شرکت دانش بنیان پارسی زبانان

تازه‌های موسسهخانه » درباره موسسه » رویدادهای موسسه

اولین نرم‌افزار پخش زنده موبایلی کشور منتشر شد

سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

اولين نرم‌افزار پخش زنده موبايلي کشور توسط شرکت پارسي زبانان سامانه، فعال در حوزه فناوري اطلاعات، و به همت جمعي از جوانان کارآفرين ايراني، توليد و راه‌اندازي شد.
به گزارش خبرگزاري آريا،اين اپليکيشن که لحظه نگار نام دارد به هر شخص اين امکان را مي‌دهد تا کانال اختصاصي خود را داشته باشد و تنها با يک گوشي موبايل هوشمند پخش زنده کند.
از جمله کاربردهاي اين اپليکيشن مي‌توان به پخش زنده ويدئويي سريع و راحت اتفاقات جذاب و هيجان‌انگيز روزمره اشاره کرد؛ همچنين اين پلتفرم راه‌کارهايي براي پخش زنده برنامه‌ها و رويدادهاي بزرگ نيز دارد. لازم به ذکر است ثبت نام و استفاده از لحظه نگار براي عموم آزاد و رايگان است.
يکي از امکانات ويژه‌ي لحظه نگار پخش زنده بر روي تلگرام مي‌باشد، بدين صورت که اعضاي گروه‌ها و کانال‌هاي تلگرامي مي‌توانند بدون خروج از تلگرام، پخش زنده کانال مورد نظر را ببينند.
شرکت پارسي زبانان سامانه که توسعه و توليد اين اپليکيشن را انجام داده يکي از شرکت‌هاي نوپا است که در حوزه دانش‌بنيان فعاليت مي‌کند.
اين شرکت از هجده ماه گذشته استارتاپ لحظه نگار را آغاز کرده و پس از انتشار اولين نسخه به صورت محدود، 26 مردادماه 95 نسخه رسمي آن را در سه پتلفرم وب، اندرويد و iOS منتشر کرده است.
لازم به ذکر است لحظه نگار حضور در فينال فستيوال‌هايي چون آي‌بريج برلين، سيداستارز و جشنواره کسب و کار دانشگاه شريف را نيز در کارنامه دارد.
علاقه مندان مي‌توانند با مراجعه به سايت www.lahzenegar.com این اپليکيشن را دانلود و از آن استفاده نمايند.
بازگشت به اخبار »